polski  english
start  Strona główna / Klienci / Projekty WWW

Projekty WWW


sklep-dzialkowiec sklep-dzialkowiec

www.sklep-dzialkowiec.pl - sklep internetowy.

Ogrodniczy sklep internetowy Działkowiec to nowy sklep, w którym znajdą Państwo duży wybór nasion, nawozów, narzędzi ogrodniczych, odzieży ochronnej, środki higieny sanitarnej, preparaty na szczury, myszy i nornice, opryskiwacze, węże ogrodowe, sprzęt nawadniający i wiele innych. Zapraszamy na zakupy!

Technologia: HTML, PHP, MySQL, AJAX

bazarnia bazarnia

www.bazarnia.pl - sklep internetowy.

Bazarnia.pl to sklep internetowy w nowej odsłonie, w którym znajdą Państwo kosmetyki od najlepszych producentów. Wszystkie produkty zawierają opatentowane receptury oparte na najnowocześniejszych technologiach. Prezentowane w tym sklepie kosmetyki są przetestowane przez fryzjerów, dzięki czemu zostały zaklasyfikowane do poszczególnych kategorii. Zapraszamy na zakupy!

Technologia: HTML, PHP, MySQL, AJAX

Pianoclassica Pianoclassica

www.strojenie-pianin.pl - strona informacyjna.

Firma działa na terenie centralnej i wschodniej Polski (woj. mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie), ale w razie większych zleceń również na terenie całego kraju. Prowadzi kompleksowe usługi w zakresie strojenia i naprawy pianin oraz fortepianów.

Technologia: HTML, PHP, AJAX

jamajka jamajka

www.kawiarnia-jamajka.pl - strona informacyjna.

Kawiarnia Jamajka to nowe ciekawe miejsce w Ostrołęce, gdzie można zrelaksować się na wygodnych skórzanych fotelach i kanapach. Przy rytmicznej muzyce reggae oraz w miłej atmosferze skosztować pysznych koktajli, shaków, nektarów owocowych oraz egzotycznych drinków.

Technologia: HTML, PHP, AJAX

unilob unilob

www.unilob.pl - zaawansowana strona informacyjna.

UNILOB jest znaną i cenioną firmą konsultingową. Oferuje szeroki zakres usług w obszarze wspierania biznesu. Swoją ofertę kieruje zarówno do firm indywidualnych, organizacji biznesu jak i do wszelkich instytucji wspierających przedsiębiorczość.

Technologia: HTML, PHP, AJAX, Flash

dar-car dar-car

www.dar-car.waw.pl - strona informacyjna.

Strona warsztatu samochodowego zlokalizowanego na warszawskim Ursynowie. Blacharstwo, lakiernictwo, naprawy powypadkowe.

Technologia: HTML, AJAX

naosiach naosiach

www.naosiach.pl - mini portal z systemem zarządzania treścią.

Naosiach.pl jest firmą brokerską, specjalizującą się w imporcie maszyn z Wysp Brytyjskich.

Technologia: HTML, PHP, MySQL, AJAX, Flash

dalesradiokomunikacja dalesradiokomunikacja

www.dalesradio.pl - strona informacyjna.

DALES RADIOKOMUNIKACJA od 1991 zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie dostaw i eksploatacji urządzeń łączności radiowej.

Technologia: HTML, PHP, Flash